Контакти

м. Біла Церква

вул. Гординського, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

Академісти активно допомагають армії

Так, клуби «Мрія» та «Чарівна мить» допомогли військовим полагодити маскувальні сітки. Ще навесні клуб «Мрія» взявся плести такі сітки. Наразі військові звернулися до академістів з проханням підлатати ті, які вже порвалися під час використання. Люди поважного віку із сумлінням та завзяттям полагодили 36 кв м сіток та передали військовим.

 

«Після того ми написали листи на фронт нашим захисникам з щирою подякою, любов'ю і побажаннями  здоров’я та перемоги. Вони нам як діти і онуки. Передали волонтерами ці листи і чергову партію нижньої білизни», - каже координатор клубу «Мрія» Ірина Дузяк.

 

Клуби «Лада», «Зарічанське джерело», «Криниця життя», «Серпанок» Академії пенсіонерів також продовжують допомагати військовослужбовцям на лінії фронту. «Тільки сьогодні ми відправили волонтерами 160 подушок і 130 трусів прямо на передову. А ще 40 трусів передали терцентру. І дуже раді, що вносимо свою частинку для наближення перемоги. Загалом від початку війни ми вже пошили майже 2000 трусів та 3000 подушок. За це отримали подяки від волонтерів», - розповідає координатор клубу «Криниця життя» Лариса Бондарчук.

Долучаються до такої посильної для людей літнього віку праці, як пошиття нижньої білизни, й академісти клубів «Водограй» та «Гармонія». Координатор клубу «Гармонія» Таскіра Максюта та члени клубу неодноразово проводили на вулицях міста імпровізовані виступи для збору коштів для закупівлі тканини, ниток та резинок. Також клуби «Гармонія» та «Криниця життя» активно використовують соцмережу Фейсбук для пошуку бажаючих їм допомогти тканинами чи пошиттям білизни.

Таким чином, білоцерківські пенсіонери відчувають, що можуть помогти армії посильною працею, не сидять вдома, склавши руки, і показують приклад іншим.

Фотогалерея "Академісти активно допомагають армії" 

Поділитись з друзями: