Контакти

м. Біла Церква

вул. Гординського, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

Гарного сміху вам, глядачі!

 

Гіппократ в одному зі своїх творів писав про цілющу дію сміху. Сміх, як відомо, запорука здоров’я. Перевірити так це чи ні, вирішили члени Академії пенсіонерів Благодійного фонду Костянтина Єфименка, організувавши до Дня сміху загальноакадемічний фестиваль народної української гумористичної пісні. І ви знаєте, подіяло. Переважна більшість глядачів вийшла із залу одухотвореними та з гарним настроєм.

Організували захід члени клубів Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка. Ініціатором такого заходу став клуб «Сузір’я», координатор Тетяна Сулейманова. А відгукнулися на їхню ініціативу клуби «Серпанок», «Золота осінь», «Гармонія», «Пролісок» та «Промінь надії».

Спільно вони підготували 18 вокальних, танцювальний та театральних номерів. В актовому залі школи №16 ніде було яблуку впасти, настільки цікавим виявився захід академістів. Варто зазначити, що за 7 років діяльності Академії пенсіонерів серед членів клубів сформувалося 12 вокальних ансамблів, два танцювальних та вже є перший театральний колектив, який і продемонстрував на гумористичному святі уривки з творів Миколи Гоголя та Михайла Старицького.

Усі музичні номери підготувала беззмінний керівник вокального ансамблю «Спадщина» Ніна Левченко. Саме вона восени, до Дня українського козацтва, зуміла організувати стоголосий хор за участю 11 клубних ансамблів, який виконав пісню «За широким за Дніпром» у колонаді «Луна», що в парку «Олександрія». Цього разу Ніна Левченко запропонувала розпочати гумористичний фестиваль піснями «Зелене жито, зелене», «Ой я, молода, на базар ходила», «Ішов козак потайком» у виконанні ансамблів «Спадщина», «Чорнобривці» та «Золота осінь».

 

А далі академісти продемонстрували низку гумористичних номерів.  Лунали пісні «Ой на горі ярмарок», «А до мене Яків приходив», «Ой там на товчку, на базарі», «Як служив же я у пана», «Чи я не хазяйка», «Покохала дідуся», «Ідемо на ярмарок», «Гапка», «Гарна», «На городі буркун», «Парова машина».

Але особливої родзинки заходу додали неперевершені танцювальні номери. Зокрема, у виконанні новоствореного колективу «Золотий серпанок» під керівництвом Людмили Плахотнюк академісти «вжарили» танець «Секс-бомба» під однойменну пісню вокального колективу «Лісапетний батальйон». Це був їх дебют і дуже вдалий. А ось Ольга Руденко, яка є художнім керівником танцювального колективу «Гармонія життя», вже має досвід постановки танців. То ж не дивно, що спільно з Ніною Редькіною та в неймовірно красивих костюмах зуміли виконати динамічний танок під пісню «Теща, дай, дай, дай».

Та, напевно, найбільше присутнім сподобалися сценки з п’єси «За двома зайцями» та твору «Ніч перед Різдвом». Проня Прокопівна, її батьки, Голохвастов з компаньйонами, Галя та її мати з подругами так порадували глядачів, що ті сміялися до сліз. Неперевершено виглядала й Солоха з її почтом шанувальників: дячком, сільським головою, чортом, кумом.

Насамкінець ведуча заходу, виконавчий директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка Олена Ткач, подякувала академістам за настільки цікавий захід, за їх творчі труди та старання, і всі разом виконали Гімн Академії пенсіонерів.

Надалі академісти планують нові цікаві вечори за участю різних клубів, які допоможуть виявити та розкрити таланти членів Академії пенсіонерів. А значить допоможуть багатьом людям поважного віку знайти розраду, ковток свіжого повітря у колі своїх однодумців-ровесників, аби тим самим прогнати старечі недуги та депресію.

 

Фотоальбом. Гарного сміху вам, глядачі!

 

 

Поділитись з друзями: