Контакти

м. Біла Церква

вул. Героїв Небесної Сотні, 24

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

Із вдячністю та шаною до нашої армії

7 грудня в клубі «Чарівна мить» Академії пенсіонерів відбувся надзвичайно цікавий захід, приурочений Дню Збройних сил України. Ансамбль «Спадщина» за керівництва Ніни Яківни Левченко підготував чимало пісень на козацьку та військову тематику. Концерт провела - Марія Постоєва, яка читала також власні вірші.

У виконанні ансамблю пролунали пісні «Стоїть козак на чорній кручі», «Чи ти чув, миленький», «Їхав козак на війноньку», «Памятаймо героїв», «Сивина ти моя, сивина», «Сховалось сонце за горою», «Пісня про Дніпро» та інші. Лунали також пісні у виконанні дуетів Марії Женжерухи та Олександри Михайловської, а також Валентина Кравцова та Євгена Сергієнка, тріо заспівали Раїса Чорна, Катерина Шевченко, Ніна Янова. Тетяна Перехрестенко проникливо прочитала вірші «Гримить канонада» та «За всіх на світі матерів». Також вірш виконала Ольга Омельчук.

Друга частина концерту присвячувалася вшануванню великомучениці Катерини. Тож академісти порадували піснею «Катінька» у виконанні Валентина Кравцова та Катерини Шевченко, а гуморески прочитала Ніна Янова та Раїса Чорна.

Людям поважного віку, а на зустріч прийшли й представники клубу «Сузір’я», дуже сподобалося!

Захід відбувся на базі бібліотеки-філії №10, де вже не перший рік має можливість збиратися клуб «Чарівна мить», за що академісти щиро дякують бібліотекарам філії.

Фотогалерея "Із вдячністю та шаною до нашої армії"

Поділитись з друзями: