Контакти

м. Біла Церква

вул. Героїв Небесної Сотні, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

Клуби "Серпанок" та "Сузір'я" активно допомагають фронту

Члени клубів Академії пенсіонерів з перших днів повномасштабного вторгнення російської недодержави в Україну розпочали допомагати військовим. Спершу робота розпочиналася на базі кількох клубів, а тепер охопила всі клуби академії.

З початку 2023 року клуби «Серпанок» (координатор – Людмила Плохотнюк) та клуб «Сузір’я» (координатор – Тетяна Сулейманова) продовжують допомагати ЗСУ. Разом у приміщені бібліотеки на Олександрійському бульварі працюють над тим, що підготувати необхідні захисникам речі.

Так, у січні відправили допомогу в шпиталь під Бахмут, а саме: постіль, рушники, шкарпетки в’язані, ліки, білизну, ковдри, а також обереги.

У лютому кожного понеділка і четверга збираються і наповнють подушечки для воїнів, попередньо підготувавши вдома наволочки. Родина Тетяни та Віктора Полторацьких, окрім того, що вже майже рік у себе прихистили родину з Енергодару, ще й займаються шиттям.

За тиждень нашивають до сотні виробів спідньої білизни та наволочок. Відтак, вже 13 лютого знову відправили допомогу на передову для 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців: білу тканину для перев’язок, подушки, білизну, ліки, в’язані і махрові шкарпетки, рушники і ковдри.

Ніхто людей поважного віку не змушує це робити. Це – поклик душі та щирого материнського серця, адже серед академістів є ті, чиї діти і внуки теж на фронті. Кожен із них, попри малу пенсію, яку постійно знецінює інфляція, старається хоч якось допомогти армії.

Так і готують, і передають на фронт допомогу, оповиту серпанком материнської любові. І щиро вірять, що кожна пара носочків чи тепла подушка бодай на дещицю полегшить важкі фронтові будні нашим воїнам.

 

Низький вам уклін, шановні академісти!

Фотогалерея "Клуби "Серпанок" та "Сузір'я" активно допомагають фронту" 

Поділитись з друзями: