Контакти

м. Біла Церква

вул. Гординського, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

Костянтин Єфименко поділився досвідом з учнями Літньої школи лідерства

8 липня відомий білоцерківський підприємець та благодійник Костянтин Єфименко відвідав Літню школу лідерства, де поділився власними секретами досягнення успіху  зі школярами різних білоцерківських шкіл, що хочуть стати лідерами в обраній ними справі. На зустрічі Костянтин Олексійович розповів учням, як йому вдалося із простого білоцерківського школяра стати знаним не лише в Україні, а й за межами власником таких великих підприємств, як «Трібо» та «Біофарма» та заснувати свій благодійний фонд.

Головна порада від пана Костянтина учням така: потрібно багато читати і багато приділяти часу улюбленій справі. Бізнесмен не лише порадив, які саме книги допоможуть розвинути лідерські здібності, а й подарував школярам корисні книги.

Костянтин Олексійович зауважив, що в цих книгах описано багато цікавих досліджень, які розкривають секрет досягнення успіху. Зокрема, щоб стати лідером у своїй справі, потрібно приділити їй не менше 10 тисяч годин свого життя. Але спершу потрібно знайти справу свого життя і знайти себе в цій справі. Важливо не здаватися перед труднощами, бути готовим до ризиків, нових викликів, стресів, конфліктів тощо. Важливо не боятися відстоювати свою позицію в житті.

Після розповіді Костянтин Єфименко відповів на питання учнів. Діти цікавилися, як підприємцю вдалося обрати справу свого життя, як працює бізнес, коли він заробити свій перший мільйон, як не вигоріти на роботі та не пасувати перед проблемами тощо.

Також своєю історією успіху поділився з учнями і начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, який власне і був модератором зустрічі.

Нагадаємо, що «Літня школа лідерства» - це спільний проєкт Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Громадської організації «ReSURS». Основна мета – сформувати нове покоління лідерів України через залучення підлітків у соціальні та лідерські проєкти, створення середовища для розвитку лідерського потенціалу.

Під час відвідування школи підлітки прослуховують курс авторських тренінгів, автором і тренером яких є Алла Клочко, доктор психологічних наук, тренер, президент ГО «РеСУРС». Тренінги спрямовані на формування навичок лідерства, комунікації, критичного мислення, креативності.

Перша зміна школи відбувалася з 14 по 30 червня 2022 року, учасниками якої стали 25 підлітків  із БНВО «Перша гімназія», Білоцерківської гімназії № 2, БНВО «Ліцей-МАН», БЗШ № 18. Наразі проходить друга зміна Школи, учасниками якої є 29 підлітків із Білоцерківського колегіуму, БСШ № 12, БСПМШ № 16, Білоцерківського опорного ліцею-гімназії № 20. А в першій половині серпня заплановано проведення третьої, заключної, зміни школи лідерства для підлітків.

Фотогалерея "Костянтин Єфименко поділився досвідом з учнями Літньої школи лідерства"

Поділитись з друзями: