Контакти

м. Біла Церква

вул. Гординського, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

Пасхальне вітання військових у Білоцерківському госпіталі

У світлий день Чистого четверга клуби Академії пенсіонерів привітали з прийдешнім Великоднем наших воїнів, що нині проходять лікування та реабілітацію в Білоцерківському військовому госпіталі.

Таким чином Благодійний фонд Костянтина Єфименка разом з білоцерківцями поважного віку вирішили підтримати наших захисників, розрадити їхні лікарняні будні та посприяти якнайшвидшому одужанню. Звісно, завітали не з порожніми руками. З теплотою материнською серця і щирою вдячністю за те, що боронять Україну членкині клубів «Криниця життя» (координатор – Лариса Бондарчук), «Лада» (координатор – Тетяна Марченко), «Пролісок» (координатор – Ольга Момотюк) клуб «Чарівна мить» (координатор – Ніна Янова) напекли пасок, пиріжків, коржиків, нафарбували цілу корзину крашанок, підготували смачного сальця та ще й прикрасили стіл патріотичною символікою. А щоб лікарняні години для воїнів були коротшими, ще й принесли настільні ігри – шахи та шашки.

Але ж одними смаколиками зустріч не обійшлася. Академісти підготували концерт з українських пісень, віршів та гуморесок.

Розпочали виступ з Гімну України та хвилини мовчання за загиблими військовослужбовцями ЗСУ, Нацгвардії, тероборони, цивільними громадянами.

Ольга Тимошенко, членкиня клубу «Криниця життя», прочитала «Молитву», адже зараз навіть затяті атеїсти просять бога про поміч нашій країні. Її колежанки з однойменного вокального ансамблю (художній керівник – Ольга Руденко) виконали пісні «Моя ти земле, калинова», «Ой у гаю при Дунаю», «А до мене кум прийшов», «Їхав козак», «Квітуча Україна».

Тріо клубу «Лада» (Тетяна Марченко, Людмила Апальонова, Галина Глобенко) виконали пісні «Якби я мала крила орлині», «Гей розвивайся, дубе зелененький», «Ой у лузі червона калина». Також у їхньому виконанні прозвучала інша «Червона калина», - знаменита тепер на увесь світ пісня Січових Стрільців.

Членкиня клубу «Пролісок» Ольга Момотюк виконала вірш «Йшла до Бога Україна». Гуморески прозвучали у виконанні Марії Батенко, Ольги Грищенко, Миколи Миколенка. Також військовослужбовцям показали дві веселі сценки «Дієта» (виконували Ольга Тимошенко та Лариса Хоменко) і «Сповідь подружжя» (виконували Лариса Хоменко та Ніна Редькіна).

Звісно, до госпіталю підтримати бійців приїздять і професійні виконавці, на фоні яких, можливо, академісти виглядають аматорами. Але їхня щире бажання підтримати цих мужніх чоловіків і жінок, які боронять нашу Батьківщину, військових лікарів, які невтомно допомагають бійцям, розчулило глядачів, які дякували гучними оплесками.

Фотоальбом "Пасхальне вітання військових у Білоцерківському госпіталі"  

Поділитись з друзями: