Контакти

м. Біла Церква

вул. Гординського, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

Подвигу вогнеборців присвячується...

 

Кажуть, що втілювати  в життя  разом  із однодумцями спільні проекти  – справжня насолода.  Так, саме цей захід, присвячений 32-ій річниці з дня Чорнобильської трагедії, який Академія пенсіонерів Благодійного фонду Костянтина Єфименка провела  спільно зі студентами і викладачами  ДНЗ «Професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» та учнями й учителями БСШ № 1 з поглибленим вивченням словянських мов, - тому найкраще підтвердження. А відбувся він біля пам’ятника вогнеборцям, який було урочисто відкрито наприкінці минулого року в Парку Слави.

Декілька сотень людей різного віку прийшли цього дня до призначеного місця, аби згадати тих, ціною чиїх життів був приборканий мирний атом, що несподівано вибухнув 26 квітня 1986 року в Чорнобилі. На обличчях білоцерківців – смуток, а в руках червоні, жовті, рожеві тюльпани, що, як живі намистинки  людської пам’яті  ляжуть на холодну кам’яну брилу, аби вкотре мовчки прокричати: «Ні, такого більше не треба! Не дай, Господи, Україні більше зазнати такого лиха!»

Відкрила захід Марина Василенко і запросила до виступів учасників заходу: Клуби Академії пенсіонерів «Криниця життя», «Водограй», «Гармонія», «Золота осінь», «Чарівна мить», учня БСШ №1 Владислава Мельничука, студентів ДНЗ «Професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» Павла Пасічника й Дениса Кліща. Лунали пісні, звучали віршовані рядки, але вони були просякнуті нотками  трагізму й віри в невмирущість подвигу вогнеборців в ім’я Людства.

До виступів були запрошені й автор скульптури «Вогнеборці» Максим Василенко, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Анатолій Скоробагатько.

Насамкінець традиційно всіх учасників запросили покласти квіти до підніжжя пам’ятника.

 

 Фотоальбом.Подвигу вогнеборців присвячується

Поділитись з друзями: