Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

Старти надій 2011

Білоцерківські спортивно-ігрові літні змагання «Старти надій» проходили з 29 червня до  28 липня 2011 року за сприяння та на призи Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка.

Кількість днів проекту (всього): 18 днів по 4 години.

Із них проведено спортивно-ігрових змагань (кіль-ть днів) – 15;

з них не проведено спортивно-ігрових змагань (кіль-ть днів) – 3,  у зв’язку з несприятливими погодними умовами: 29 червня, 12 липня, 21 липня.

Кількість дітей, які взяли  участь у програмі спортивно-ігрових літніх змагань за адресами:

 Кількість дітей, які взяли участь у спортивно-ігрових змаганнях за період із 29.06.2011 р. до 28.07.2011 р.

Всього: 10 256 дітей віком від 4 років до 15 років. Із них хлопчиків -  4 891; дівчаток - 5 365.

Кращий спортсмен майданчика

Б-р 50-річчя Перемоги, зі сторони житлового будинку № 75:

Зуліхан Ельскунаєва, ЗОШ №7, 5-А клас;

вул. Олеся Гончара, зі сторони житлового будинку № 6:

Даніїл Шендер,  ЗОШ №7, 6-А клас;

б-р 50-річчя Перемоги, зі сторони житлового будинку № 74:

Малена Черній, ЗОШ № 16, 3-А клас;

вул. Дачна, зі сторони житлового будинку № 44:

Євгенія Борецька, ЗОШ № 6, 4-Б клас;

Гайок, напроти магазину «Біла»:

Аліна Чумак, ЗОШ № 8, 5-Б клас;

вул. Шевченка, зі сторони житлового будинку № 93:

Олександр Скороход, ЗОШ № 3, 5-Б клас;

б-р 1-го Травня, зі сторони житлового будинку №44:

Вероніка Цокан, ЗОШ № 1 , 5-А клас;

Владислав Серьогін, ЗОШ № 18, 6-А клас;

вул. Гаєва, зі сторони житлового будинку № 4:

Андрій Тупчій, ЗОШ № 6, 5-Б клас;

вул. Турчанінова, зі сторони житлового будинку № 15:

Єлизавета Коломієць, ЗОШ № 5, 4-А клас;

вул. Сквирське шосе, зі сторони житлового будинку № 264:

Роман Лобань, ЗОШ № 5, 5-А клас;

вул. Некрасова, зі сторони житлового будинку № 99:

Владислав Гончарук, ЗОШ № 20, 8 клас;

вул. Комсомольська,  зі сторони житлового будинку № 47:

Олесь Пасічник, ЗОШ № 20, 8-Б клас;

вул. Леваневського, зі сторони житлового будинку № 22:

Вікторія Драгулова, ЗОШ №21, 8-А клас;

вул. Леваневського, зі сторони житлового будинку № 47/1:

Аліна Солганенко, ЗОШ № 12, 8-Б клас;

вул. Леваневського, зі сторони житлового будинку № 63:

Костянтин Єрмак, ЗОШ № 4, 4-Б клас;

вул. Молодіжна, зі сторони житлового будинку № 22:

Валентин Губін, ЗОШ № 4, 5-В клас; Аліна Малюта, ЗОШ № 4, 5-В клас;

Залізничне селище (дитячий стадіон), вул. Лесі Українки, зі сторони житлового будинку № 41: Мирослава Солод, ЗОШ № 15, 5-А клас;

вул. Леваневського, зі сторони житлового будинку № 73: 

А. Кулініч,  ЗОШ №4, 7-Г клас;

вул. Таращанська, 167, ЗОШ № 22:

Олексій Семенівський, Каріна Бондаренко, ЗОШ № 22;

вул. Ак.Вула, зі сторони житлового будинку № 6:

Софія Ткач, гімназія № 1, 6-Б клас.

Популярні спортивно-ігрові конкурси, естафети та ігри: волейбол, футбол, піонербол, вибивний, веселі старти, конкурс «Знайди м’яч», конкурс капітанів, гра «Вожатий».

Особливою популярністю користувалися естафети: дітвора із задоволенням брала участь у них, докладаючи неабияких зусиль заради перемоги своєї команди. Кожен учасник щодня отримував новий подарунок – чи то солодощі, чи то шкільне приладдя.

Зібрано відгуків громадян: 289; позитивних -  289;

негативних - 0.

 

Відгуки

Дуже вдячна. Дітям подобається. Та ще й призи! Приємно, що про дітей піклуються. З нетерпінням будемо чекати наступного літа і нових «Стартів надій»!

Анна Черненко, вул. Вернадського

Велике Вам спасибі за гарні конкурси й смачні призи.

Павло Синчук, вул. Вернадського

Вважаю гарним проектом задіювати дітей у літній період. Це згуртовує їх та виховує в них дисципліну. Дякуємо.

Юлія Скуйбіда, Сквирське  шосе

Все супер! Кожного дня чекаємо 15:00 годин. Син постійно перепитує про плани і нагадує про те, що потрібно йти всім на старти.

Олена Шульга, вул. О.Гончара

Проект «Старти надій» дуже сподобався нашій сім'ї, адже наші діти з задоволенням та користю проводять свій час.

Наталія Бондаренко, вул. Щорса

Завдяки проекту діти активно проводять своє дозвілля. Дякуємо за організацію.

Катерина Жураківська, вул. Січневий прорив

Завдяки проекту діти активні. На мою думку, проект «Старти надій» слід проводити щомісячно, щоб діти займалися спортом.

Юрій Ткаченко, вул. Клінічна

Дуже вчасне проведення спортивних змагань. Організовано, цікаво, весело для дітей.

Ганна Пастухова, вул. 50-річчя Перемоги

Дуже рада, що мої сини зайняті. Організація дітей на високому рівні. Велика вдячність за добрих та веселих дівчат-інструкторів.

Алла Білан, вул. Леваневського

 

Очікувані короткострокові та довгострокові результати: на початку проекту планувалося залучити до участі в програмі спортивно-ігрових літніх змагань «Старти надій» за 18 днів проекту 7 600 дітей. Фактично за 15 днів проекту взяло  участь 10 256 дітей. 

Пропозиції до проекту:

-         провести спортивно-ігрові літні змагання «Старти надій» у 2012 році;

-         відремонтувати спортивні майданчики;

-         збільшити тривалість проекту та продовжити його до вересня;

-         змінити час проведення, зокрема з 16:00 до 19:00 год., аби уникнути перебування дітей на осонні. 

Валерій Матвієць , начальник відділу з питань фізкультури та спорту Білоцерківської міської ради:

- «Старти надій» проводилися не вперше,  але так масштабно й організовано не вдавалося жодного разу. Цьогорічні змагання відрізнялися від попередніх більш різноманітною спортивною програмою та щедрими подарунками. За це ми вдячні Благодійному фонду Костянтина Єфименка, який взяв на себе всі витрати щодо організації активного літнього відпочинку для дітей, які майже все літо проводили на своїх спортивних чи ігрових майданчиках біля багатоповерхівок.

Старти надій переросли в Шкільну спартакіаду

          У червні 2011 року Білоцерківським благодійним фондом Костянтина Єфименка було проведено соціологічне дослідження на предмет виявлення зацікавленості населення у заняттях спортом. У ньому за квотними характеристиками взяла участь одна тисяча респондентів, які проживають у різних мікрорайонах Білої Церкви. 

Результати дослідження показали, що спортом у Білій Церкві в той чи інший спосіб займаються 61,5% респондентів віком від 7 до 60 років, 30,8% - не займаються взагалі, а 7,7% обрали варіант відповіді «важко відповісти». 

Дослідження дало змогу з′ясувати, де саме займаються спортом білоцерківці. 22,2% -  на спортивних майданчиках, що біля житлових будинків, 26,7% обрали заняття в фітнес-клубах чи тренажерних залах, 15,6% респондентів відвідують спортивні секції або гуртки. Слід зазначити, серед усіх опитаних, які займаються спортом систематично, побутує думка, що якість проведення занять та стан приміщень чи майданчиків задовольняє 68,8% респондентів.

Опитавши людей, які не займаються спортом, ми  встановили причини, що стали на заваді систематичним фізичним навантаженням білоцерківців, та з'ясували ставлення жителів міста до масових спортивних заходів. Просимо читачів зробити висновки самостійно, звернувши увагу на те, що здебільшого на заняття спортом нашим жителям не вистачає вільного часу і коштів. Але ж,  даруйте, кошти й час на посиденьки з пивом, та ще й зазвичай біля дитячих і спортивних майданчиків, є?

У Білій Церкві працює 7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), школа олімпійського резерву «Промінь» з велоспорту, понад 20 спортивних клубів та громадських любительських організацій. У цих спортивних установах культивується 32 види спорту, серед яких плавання, баскетбол, футбол, волейбол, важка і легка атлетика, спортивна та художня гімнастика, кульова стрільба, панкратіон, боротьба, бокс тощо. За останні 20 років в місті не закрилася жодна спортивна школа, але серйозно підходить до занять спортом лише кожна шоста дитина, а 5 решта отримують фізичні навантаження лише на уроках фізичної культури.

До 1 вересня 2011 року всі учні міста мали пройти обов'язковий медичний огляд і отримати від лікаря довідку, де чітко буде зазначено, які навантаження на уроках фізкультури дозволені саме для цієї дитини. Серед батьків наших учнів уже склалася «добра» традиція: аби не мати зайвого клопоту, куплю довідку у лікаря і звільню дитину від уроків фізкультури.

На жаль, усі робимо вигляд, що нічого серйозного не відбувається, тому наші діти спокійно відсиджуються в інтернеті або біля телевізорів. Так,  ніхто не б'є в набат, хоча задуматися є над чим. І в першу чергу над тим, що  спорт дисциплінує, загартовує, допомагає   в   навчанні, а головне -  відшліфовує  уміння тримати удар як на спортмайданчику, так і в житті.

Отож 12 липня виконавчий комітет Білоцерківської міської ради затвердив Положення про Спартакіаду серед школярів міста, яка пройде  у 2011-2012 навчальному році з ініціативи та за підтримки Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка з таких видів спорту, як футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, шахи, плавання, пішохідний туризм. Змагання із цих дисциплін триватимуть упродовж навчального року.

На переможців в особистих видах змагань чекатимуть грошові винагороди, зокрема: за перше місце – премія у розмірі 100 гривень, за друге – 70 гривень, а за третє – 50.

Навчальний заклад, який здобуде перемогу в загальному (командному) заліку, - буде нагороджений подарунковим сертифікатом на суму 50 тисяч гривень на придбання необхідного інвентарю для спортивного залу, друге місце – на 30 тисяч гривень, а третє – 20 тис. гривень.

Білоцерківський благодійний фонд Костянтина Єфименка забезпечив  учасників Спартакіади спортивним інвентарем та формою. Першого вересня на урочистих лінійках представники фонду передали м’ячі, сітки, футбольну, баскетбольну й волейбольну форми  учням.

16 вересня 2011 року відбулося урочисте відкриття Спартакіади на стадіоні «Трудові резерви», у ході якого були  відзначені найактивніші учасники літнього проекту «Старти надій» і оголошені умови нових спортивних змагань.

Нехай поряд із міцними знаннями впевнено крокують спортивні перемоги!

 Фотоальбом