Футбол є одним з найпопулярніших видів спорту у світі.
Спартакіада школярів міста проводитиметься упродовж 2011-2012 навчального року. Переможців в особистих видах змагань чекатимуть грошові винагороди, зокрема: за перше місце – премія у розмірі 100 гривень, за друге – 70 гривень, а за третє – 50.
27/ 09/ 2011
Футбольне поле
м-р. Гайок
Старший суддя на полі
Сербін О.А.
Група А
|
Футбольне поле
м-р. Леваневського
Старший суддя на полі Меркушев В. І.
Група В |
Футбольне поле
ДЮСШ «Зміна»
Старший суддя на полі Мельниченко О.Ю.
Група С |
Футбольне поле
м-р. Залізничне Селище
Старший суддя на полі Старинський М.І.
Група D |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 7 1-0 колегіум (молодша група)
ЗОШ 7
Оненко Максим
15.20 – 16.40
ЗОШ № 7 1-1– колегіум (старша група)
ЗОШ 7
Фоменков Дмитро
Клочко Руслан (автогол)
|
14.00 - 15.10
ЗОШ № 11 5-1 ЗОШ № 20 (молодша група)
ЗОШ 11
Лавмухін Владіслав 2 голи
Мартич Дмитро
Кільдишев Євген
Верхогляд Максим
ЗОШ 20
Мусієнко Денис
15.20 – 16.40
ЗОШ № 11 1-1 ЗОШ № 20 (старша група)
ЗОШ 11
Римарчку Дмитро
ЗОШ 20
Іванюк Роман
|
14.00 - 15.10
ЗОШ № 3 0-2 гімназія № 1 (молодша група)
Гімназія 1
Савченко Володимир
Орлов Вадим
15.20 – 16.40
ЗОШ № 3 0-1 гімназія № 1 (старша група)
Бобко Олександр
|
14.00 - 15.10
ЗОШ № 1 1-1 гімназія № 2 (молодша група)
ЗОШ 1
Степаницький Олександр
Гімназія 2
Бурківський Богдан
15.20 – 16.40
ЗОШ № 1 3-1 гімназія № 2 (старша група)
Гімназія 2
Руденко
Пінченко
ЗОШ 1
Ящук Костянтин
|
26/ 09/ 2011
Футбольне поле
м-р. Гайок
Старший суддя на полі
Сербін О.А.
Група А
|
Футбольне поле
м-р. Леваневського
Старший суддя на полі Меркушев В. І.
Група В |
Футбольне поле
ДЮСШ «Зміна»
Старший суддя на полі Мельниченко О.Ю.
Група С |
Футбольне поле
м-р. Залізничне Селище
Старший суддя на полі Старинський М.І.
Група D |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 16 1-0 ЗОШ № 5 (молодша група) ЗОШ 16
Перехрестенко Олег
15.20 – 16.40
ЗОШ № 16 2-0 ЗОШ № 5 (старша група)
ЗОШ 16
Пилипенко Євген
Міщенко Олексій
|
14.00 - 15.10
ЗОШ № 4 4-3 ЗОШ № 17 (молодша група)
ЗОШ 4
Душенківський Євген
Чистяков Денис
Хміль Руслан
Гасанфаров Шагбаз
ЗОШ 17
Трулевич Олег
Костенко Віталій
Шевчук Дмитро
ЗОШ 22
15.20 – 16.40
ЗОШ № 4 2-0 ЗОШ № 17 (старша група)
ЗОШ 4
Коломієць Артем
Майданський Владислав
|
14.00 - 15.10
ЗОШ № 22 7-1 держліцей (молодша група)
ЗОШ 22
Горбань Олег 4 м’ячі
Майоренко Олексій
Шкляренко Влад
Трибульський Ігор
Днржліцей
Бондар Олександр
15.20 – 16.40
ЗОШ № 22 3-3 держліцей (старша група)
ЗОШ 22
Закаблук Олександр
Архипенко Богдан
Ільченко Владислав
Дерліцей
Питайчук Богдан
Гайдаєнко Сергій 2 м’ячі
|
14.00 - 15.10
ЗОШ № 15 7-1 ЗОШ № 9 (молодша група)
15 ЗОШ
Десятник Сергій
Усенко Костянтин 3 голи
Кутовий Ярослав 2 голи
Медвідь Володимир
9 ЗОШ
Юношев Владіслав
15.20 – 16.40
ЗОШ № 15 3-4 ЗОШ № 9 (старша група)
15 ЗОШ
Бубкевич Сергій 2 голи
Стаднік Владислав
9 ЗОШ
Беркут Максим
Алексєєнко Ігор
Джівладзе Роберт
|
23/ 09/ 2011
Футбольне поле
м-р. Гайок
Старший суддя на полі
Сербін О.А.
Група А
|
Футбольне поле
м-р. Леваневського
Старший суддя на полі Меркушев В. І.
Група В |
Футбольне поле
ДЮСШ «Зміна»
Старший суддя на полі Мельниченко О.Ю.
Група С |
Футбольне поле
м-р. Залізничне Селище
Старший суддя на полі Старинський М.І.
Група D |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 8 1-1 ЗОШ № 16 (молодша група)
ЗОШ 8 Колісник Дмитро ЗОШ 8 Перехрестенко Олег 15.20 – 16.40
ЗОШ № 8 1-2 ЗОШ № 16 (старша група)
ЗОШ 8 Марченко Євген ЗОШ 16 Пилипенко Євген Бризко Сергій |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 11 4-0 ЗОШ № 21 (молодша група)
15.20 – 16.40
ЗОШ № 11 1-1 ЗОШ № 21 (старша група)
|
14.00 - 15.10
Гімназія № 1 8-0 держліцей (молодша група)
15.20 – 16.40
Гімназія № 1 3-1 держліцей (старша група)
|
14.00 - 15.10
Гімназія № 2 8-0 ЗОШ № 9 (молодша група)
15.20 – 16.40
Гімназія № 2 1-0 ЗОШ № 9 (старша група)
|