Спартакіада з 7 видів спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2011-2012 рр., присвяченої Року спорту та здорового способу життя на призи та за сприяння Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка (продовження)
22/ 09/ 2011
Футбольне поле
м-р. Гайок
Старший суддя на полі
Сербін О.А.
Група А
|
Футбольне поле
м-р. Леваневського
Старший суддя на полі Меркушев В. І.
Група В |
Футбольне поле
ДЮСШ «Зміна»
Старший суддя на полі Мельниченко О.Ю.
Група С |
Футбольне поле
м-р. Залізничне Селище
Старший суддя на полі Старинський М.І.
Група D |
14.00 - 15.10
Колегіум 1-4 ЗОШ № 5 (молодша група) Колегіум Кухта Павло ЗОШ 5 Варсен Олексій 4 голи 15.20 – 16.40 Колегіум 2-0 ЗОШ № 5 (старша група) Колегіум Шимченко Никола Кучер Віталій |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 12 2-4 ЗОШ № 20 (молодша група) ЗОШ 12 Якимчук Олександр Магась Максим ЗОШ 20 Борисенко Сергій Мусієнко Денис Пасечник Олесь Нестеренко Євген 15.20 – 16.40 ЗОШ № 12 1-5 ЗОШ № 20 (старша група
ЗОШ 12 Форостенюк Сергій ЗОШ 20 Іванюк Роман Зозуля Анатолій Бугаєнко Олександр 3 м’ячі |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 3 1-5 ЗОШ № 18 (молодша група) ЗОШ 3 Диба Євген ЗОШ 18 Бедухош Сергій 3 м’яча Остапченко Євген Корсун Олександр 15.20 – 16.40 ЗОШ № 3 1-3 ЗОШ № 18 (старша група) ЗОШ 3 Корзун Павло ЗОШ 18 Твердохліб Денис Синівський Дмитро Агафонцев Герман |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 1 5-2 ЗОШ № 13 (молодша група) ЗОШ 1 Василенко Дмитро 2 гола Дяченко Дмитро 2 голи Коцалап Віталій ЗОШ 13 Єрмоленко Дмитро 2 голи 15.20 – 16.40
ЗОШ № 1 4-5 ЗОШ № 13 (старша група) ЗОШ 1 Петреноко О. Крохмаленко Дмитро Малйнаковський Станіслав 2 голи ЗОШ 13 Бондар Дмитро Замастренко Андрій Приходько Вадим 3 гола |
21/ 09/ 2011
Футбольне поле
м-р. Гайок
Старший суддя на полі
Сербін О.А.
Група А
|
Футбольне поле
м-р. Леваневського
Старший суддя на полі Меркушев В. І.
Група В |
Футбольне поле
ДЮСШ «Зміна»
Старший суддя на полі Мельниченко О.Ю.
Група С |
Футбольне поле
м-р. Залізничне Селище
Старший суддя на полі Старинський М.І.
Група D |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 8 0-3 ЗОШ № 6 (молодша група) ЗОШ 6 Полонський Артем – 2 голи Салогуб Ілля 15.20 – 16.40 ЗОШ № 8 0-3 ЗОШ № 6 (старша група) ЗОШ 6 Бур’ян Вадим – 3 голи |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 17 1-2 ЗОШ № 11 (молодша група) 11 Ламухін Владислав Кільдешев Євген 17 Шевчук Дмитро 15.20 – 16.40 ЗОШ № 17 0-2 ЗОШ № 11 (старша група) 11 Римарчук Дмитро Назаренко Олег |
14.00 - 15.10
ЗОШ № 22 1-2 гімназія №1 (молодша група) ЗОШ 22 Горбань Олег Гімназія Демьяненко Валерій 2 гола 15.20 – 16.40 ЗОШ № 22 2-4 гімназія №1 (старша група) ЗОШ 22 Добряк Влад Гімназія Шоколо Віталій 2 м’яча Устименко Сергій Бобко Олександр Мужайло Олександр авто гол |
14.00 - 15.10
Гімназія № 2 1-0 ЗОШ № 15 (молодша група) 15.20 – 16.40
Гімназія №2 1-3 ЗОШ № 15 (старша група) |