Контакти

м. Біла Церква

вул. Героїв Небесної Сотні, 24

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

Завзяті, ще й талантами багаті

11 січня клуб «Водограй» (координатор – Лариса Ястребова) провів дуже цікавий та змістовний захід, присвячений талантам академістів клубу. А клуб «Водограй» багатий талановитими і творчими людьми, адже кістяк клубу – це освітяни, які за своєю професією мають потяг до творчості, розвитку, самовдосконалення, пошуку нових форм та засобів вираження таланту.

Гаслом зустрічі був такий вираз: «А ми такі, а ми завзяті, ще й талантами багаті!» Спершу перед академістами виступили люди, які мають талант до співу. Це клуб «Ровесник». У їхньому виконанні прозвучало дві пісні: «По стежці, снігом припорошеній» та «Смуглянка». Їх багато хто знає в російській версії, але академісти співали саме українською мовою.

Привітала водограївців з новим роком й «француженка» Раїса Дерев’янко, колишня вчителька французької мови. Звісно, вітала французькою, але всі зрозуміли, що вона бажала всім вірити в нашу армію та перемогу!

А далі академісти демонстрували свої творіння: чудові картини, вишиванки, декоративні вироби, фотографії, в’язані речі, вироби з бісеру, а також кулінарні шедеври. Читали вірші, гуморески, уривки з прозових творів. Не даремно ж кажуть: талановита людина – талановита в усьому. Так, членкині ансамблю «Ровесник» Ніна Вдовиченко та Валентина Бундаш ще й чудові рукодільниці, які роблять об’ємні картини з ляльками, вишивають бісером.

Членкиня клубу Валентина Олейнікова, яка традиційно готує вітання іменинникам, цього разу привітали з днем народження віршованими рядками та листівками завідувачку дитячої бібліотеки Тетяну Качанову та директорку Благодійного фонду Костянтина Єфименка Людмилу Полях.

Ольга Томашевська не лише чудово співає, а й продемонструвала свої вишивки бісером, плетені вироби, намисто. Ганна Добровольска, Віра Кузьменко читали прозові та поетичні рядки, а Олена Синельникова, яка в клубі є своєрідним прессекретарем, адже висвітлює роботу клубу в соцмережі Фейсбук, потішила і розвеселила одноклубників гуморесками.

Людмила Чупак, завідувачка центральною бібліотекою і членкиня клубу «Водограй», прочитала присутнім вірші Ганни Чубач. Адже ця видатна українська письменниця народилася в січні, доповнивши плеяду таких українських геніїв, як Василь Симоненко, Василь Стус, Володимир Сосюра, Сергій Параджанов. А її колега Леся Шимоня продекламувала вірші Василя Симоненка "Лебеді материнства" та "Ти знаєш, що ти - людина".

Тож зустріч видалася напрочуд цікавою, змістовною, приємною. А затим академісти скоштували смачнющі шарлотки, виготовлені їхніми одноклубницями.

Фоторепортаж "Завзяті, ще й талантами багаті"

Поділитись з друзями: