Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

Хто сміється, тому довго живеться!

День гумору відбувся в зарічанському клубі «Любисток» Академії пенсіонерів, що зустрічається в бібліотеці на масиві Таращанському. На гостину до себе академісти запросили представниць клубу «Чарівна мить» Тамілу Дейнегу та Ніну Карнаухову. Пані Таміла вже відвідала зі своїми гуморесками не один наш клуб. Виступала в клубі «Промінь надії», «Золота осінь», «Водограй». А нещодавно взяла участь у міському конкурсі читців гуморесок «Сміємося – значить не здаємося», на якому отримала Гран-прі.

Таміла Михайлівна переселилася в нашу громаду з м. Оріхів Запорізької області, оскільки її рідний населений пункт перебуває на межі фронту і під постійними обстрілами. До нас її забрала донька. Непроста доля у цієї жінки. Та попри всі обставини життя її талант декламувати вірші та виступати на сцені прокинувся ще в молодості. Почала виступати в школі, сільському, районну клубах. Маючи чудову пам'ять, любить смішити людей, декламуючи гуморески. Навіть мала змогу познайомитися із самим Павлом Глазовим. Жартома пригадує, що після того, як він її поцілував у щоку, тиждень не вмивалася! А у Білій Церкві вже встигла познайомитися з Володимиром Дідківським та поговорити по телефону з Леонідом Гажалою. А ще багато літ раніше познайомилася з нашим білоцерківським гумористом Віктором Євтушенком. Таміла Дейнега є членкинею Асоціації діячів естрадного мистецтва. Тож гуморески в її виконанні стали справді окрасою творчої зустрічі.

Прийшла пані Таміла не сама, а з Ніною Карнауховою, яка теж любить декламувати вірші та гумор напам’ять. У виконанні Таміли Дейнеги прозвучали гуморески Павла Глазового, Григорія Шияна «Гарне товариство», «Дитяча розмова», «Одна тільки чесна», «Гикавка», «Не калічте мови», «Як Кузьму провчила жінка його мила», «Помер від СНІДу», «Секрет довголіття», «Нема за що помирати», «Свекруха», «Розтрата», «Калавур», «Гріх», «Єдиний вихід», «Змія» та інші. Ніна Карнаухова розважила публіку гуморесками Грицька Бойка «Взяв приклад», «Праве вухо», «Чому Тимко подряпаний».

Але й клуб «Любисток» не просто слухав гостей. Вони теж підготували чудовий концерт. Ансамбль «Любисток» у складі Тетяни Сизоненко, Лідії Сироткіної, Валентини Філіченко, Надії Линник, Людмили Макаренко, Галини Дремлюги, Катерини Ковтун, Зінаїди Лазебної виконали веселі пісні «Ой, на горі шарварок, під горою ярмарок», «На городі буркун ягідок не родить», «Як я пішла заміж у чужу оселю», «Ой казала баба діду, я в Америку поїду», «Якби мені сивий кінь, я сідельце маю». Дуже приємним і несподіваним сюрпризом стала перша пісня ансамблю «А у нас сьогодні свято», слова якої написала керівниця художнього колективу Надія Линник з онучкою. У цій привітальній пісні академісти дякують і Костянтину Єфименку, і директору його благодійного фонду Людмилі Полях, і клубу, і  ансамблю за гарну роботу!

А ще академісти придумали гумористичну сценку «Непутьовий чоловік» у виконанні Надії Філіцької та Лідії Сироткіної. Ох і посміялися всі глядачі з такої вистави! «Присмачила» виставу пані Лідія гуморескою П. Глазового «Вигідна жінка». Своїми неперевершеними вокальними даними потішила присутніх солістка ансамблю «Любисток» Валентина Філіченко, яка виконала пісні «Сама п’ю, сама наливаю» та «Із сиром пироги».

Та академісти виступали не самі. Організувала таку творчу зустріч та провела її бібліотекарка Світлана Линник. Вона підготувала академістам цікавинки про сміх. Наприклад, чи знаєте ви, що 17 хвилин сміху на добу продовжують життя людині на один рік? А те, що людина може реготати максимум годину без перерви? А чи знали, що дитина до шести років сміється 300 разів на день, а доросла людина – лише 100 разів? Отож-бо! А ще академісти послухали афоризми про сміх та грали у вікторину, відгадуючи загадки на логічне мислення.

Також під час зустрічі академісти привітали своїх іменинниць. Координаторка Любов Татаркіна підготувала віршовані вітання, а цукерки та квіти для Тетяна Губарєва, Антоніни Герасимової, Валентини Шевченко, Любов Ліпченко вручила Надія Філіцька.

Українські пісні володіють чудовою здатністю підносити настрій, окрилювати, надихати, розраджувати. Співаймо! І хай наші душі будуть чистими, як наші одвічні пісні. Жартуймо! Бо як сказала Світлана Линник, наше життя – не шоколад, і щоб воно ішло на лад, нам треба більше жартувати, невдачі гумором долати. От вам простий і дієвий рецепт порятунку ментального здоров’я! Завершилася зустріч піснею «Скільки б не співали, а кінчати час!» у виконанні ансамблю «Любисток». Ну, як завершилася….Плавно перейшла у чаювання і декламування гуморесок та співання веселих пісень!

Фотогалерея "Хто сміється, тому довго живеться!" 

Поділитись з друзями: