Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

Старти надій

   Білоцерківські територіальні спортивно-ігрові літні змагання «Старти надій» проходять традиційно в розпал літніх канікул – у липні, коли діти шкільного віку активно відпочивають на спортивно-ігрових майданчиках за місцем проживання, оскільки не мають можливості поїхати до бабусі чи на оздоровлення до моря.

 

 

 

Проект «Старти надій» відбувається за сприяння та на призи Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка і передбачає участь близько 8 тисяч дітей віком від 6 до 15 років.

Змагання проводяться одночасно на 20 спортивних майданчиках поблизу житлових будинків у різних мікрорайонах міста щотижня із вівторка до п’ятниці з 15:00 до 19:00.

У програмі проекту «Старти надій» - конкурси, естафети, спортивні та рольові ігри.

Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену Білоцерківським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

На кожному майданчику, де активно відпочивають діти, окрім спортінструкторів, передбачено присутність медичного працівника, який слідкує за навантаженнями та надає першу медичну допомогу в разі необхідності.

Щодня кожна дитина, яка, попередньо зареєструвавшись, взяла участь у «Стартах надій», отримує подарунок від Благодійного фонду Костянтина Єфименка. 

Головними завданнями проекту є популяризація здорового способу життя та сприяння розвитку масового спорту серед школярів.

 

Завантажити:

 Положення

Звіт про проведення

Лист Міському голові

Кращий спортсмен майданчика