Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

 

Шкільна спартакіада 2011-2012 н. р. 

Починаючи з вересня 2011 року  і закінчуючи травнем 2012-го спортивні команди 22 загальноосвітніх навчальних закладів міста були залучені до Шкільної спартакіади, яка проходила з ініціативи, за підтримки і на призи Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка.

Головні  завдання, які стояли  перед Спартакіадою, -  це пропаганда здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, формування у дітей та підлітків потреби в систематичних заняттях фізичною культурою і спортом.

Упродовж 2011-2012 навчального року успішно пройшли змагання у рамках Спартакіади школярів міста з таких видів спорту, як футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, шахи, плавання, туризм.

У кожному з вищеперерахованих видів спорту були особисті перемоги школярів, відзначені згідно з Положенням про Спартакіаду (затвердженим виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради № 314  від 12.07.2011р. ) грошовими преміями, грамотами, медалями від Благодійного фонду Костянтина Єфименка. Так, особисті грошові премії за І (100 грн), ІІ (70 грн) та ІІІ (50 грн) призові місця отримали 457 учнів – учасників Спартакіади.

 

У  загальному заліку  кубком, дипломом та подарунковим сертифікатом на придбання комплекту спортивного інвентарю на суму 50 тис. грн. нагороджена команда загальноосвітньої школи №18 за І місце   із загальною сумою балів 14 950. За виборене ІІ місце відзначена Гімназія № 1 із загальною сумою балів 14 115 так само  кубком, дипломом та подарунковим сертифікатом на придбання комплекту спортивного інвентарю на суму 30 тис. грн. За ІІІ місце – Кубок, диплом та подарунковий сертифікат на придбання комплекту спортивного інвентарю на суму 20 тис. грн. отримала загальноосвітня школа № 6 із загальною сумою балів 13 775.

Інші місця розподілилися наступним чином (дивись таблицю «Командний підсумок»).

Командний підсумок

Відкриття і закриття Спартакіади серед школярів міста пройшли урочисто; в них взяли участь Костянтин Єфименко -  голова Благодійного фонду, Василь Савчук – Білоцерківський міський голова, зірки української естради, видатні спортсмени України, учні й учителі загальноосвітніх закладів Білої Церкви, їхні батьки, небайдужа до розвитку масового спорту громадськість міста.

Благодійний фонд Костянтина Єфименка висловлює щиру подяку виконавчому комітету Білоцерківської міської ради, відділу з питань фізичної культури і спорту, управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради за допомогу в організації та проведенні Шкільної спартакіади у 2011-2012 навчальному році.

 Фотоальбом