19 лютого 2014 р. у клуб «Водограй» на зустріч із академістами завітав начальник управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Анатолій Володимирович Рогов. Більше години він розповідав про те, як саме проходить медична реформа в Білій Церкві, про її позитивні надбання та негативні наслідки. Анатолій Рогов розповів присутнім про відкриття на базі лікарні №2 таких центрів, як діабетичного, гемодіалізу, та про удосконалені методи оперування на жовчному міхурі....
Читати повністю...










