Останні осінні дні 2011 року багатьом запам’ятаються не лише напрочуд теплою погодою, а й тим, що в Академії пенсіонерів відбулися перші Дні іменинників, які неодмінно ввійдуть у розряд традиційних заходів. І пройшли вони в клубах «Золота осінь» (масив Леваневського) і «Водограй», що працює в центральній бібліотеці......
Читати повністю...










