Які ж наші академісти талановиті люди! От взяти до прикладу свято День матері. Кожен клуб старається провести його в якісь своїй особливій атмосфері. Хтось готує пісні, вірші, гуморески, а хтось – цілі театралізовані номери. Сьогодні саме так відзначили День матері та День сім’ї академісти клубу «Пролісок». Режисером цього дійства стала колежанка клубу Ольга Яременко. На гостину до бабусі й дідуся (Ольга Яременко та Ольга Поліщук) завітали гості. До гарної світлиці бібліотеки на Залізничному селищі, яку не так давно...
Читати повністю...










