Світлана Гудій
Як швидко плине час. Здавалося, щойно, 20-го жовтня 2016 року, Академія пенсіонерів святкувала перший ювілей – 5 років від дня свого заснування, а за вікном уже й останній місяць осені - листопад. Він трохи поливає дощами, холодить своїм суворим подихом, бо ж природа готується до зими.
Проте на душі тепло й затишно, адже щотижня ми, академісти, збираємося в колі однодумців, спілкуємося, співаємо улюблені пісні, заряджаємося позитивом, якого так мало, на жаль, у повсякденному житті.
Отож 2 листопада в БСШ № 12 відбулося справжнє свято пісні з такою символічною назвою «Пісня збирає друзів». Пісенні колективи «Золота осінь» (клуб «Золота осінь»), координатор клубу Любов Жаркова),
«Надія» (клуб «Надія», координатор – Любов Бушмакіна), «Вишиванка» (клуб «Лада», координатор – Надія Олійник ) дарували своє пісенне мистецтво глядачам. Треба сказати, що в Академії пенсіонерів наразі складаються гарні традиції, пов’язані з об’єднанням творчих зусиль навколо підготовки й проведення і календарних свят, і планових заходів. Тому клуб «Надія», наприклад, приїхав до нас на Леваневського аж із Залізничного селища.
У давнину говорили: «Пісня – душа народу», «Де пісні – там і молодість». А в ошатній залі БСШ №12 у цей день зібралися молоді душею люди, закохані в пісню, які натхненно співали разом з виконавцями.
Пісня супроводжує нас від самого народження, вона з нами в радості й у горі впродовж усього життя, тому й репертуар у співаків був відповідний… Лунали пісні про любов до рідної землі, до людей, які на ній живуть, до своїх рідних, а також пісні веселі, запальні, завзяті. Та й атмосфера в залі панувала дружня, щира.
Пісня об’єднує нас. Ті, хто співає пісні – рідні, близькі душею. А хто слухає, мабуть, розуміє, що якою б мовою не розмовляв кожен із нас, ми живемо в Україні і це наш спільний дім, а до того ж ми – Академія пенсіонерів. За що висловлюємо щиру подяку Костянтинові Олексійовичу Єфименку.
Упевнені – Академії пенсіонерів у м. Біла Церква – бути!







