Клуб «Сузір’я» розпочав новий рік із творчого вечора, присвяченого українській пісні. Зустрілися академісти 7 січня у приміщенні бібліотеки сімейного дозвілля на Олександрійському бульварі. І хоч погода була геть несприятлива для виходу з дому, все ж найбільш стійкі прийшли послухати концерт, який їм підготували їхні колежанки Наталія Мельник, Анжела Ганущак та наша нова академістка Галина Горбуненко.
У їхньому виконанні прозвучала колядка в сучасній музичній обробці «Нова радість стала». А у виконанні тріо, дуетів, соло лунали такі прекрасні українські пісні: «Тиха вода», «Верше, мій верше», «Ой, там на горі», «Під дубиною», «Ой, чиє ж то жито, чиї ж то покоси», «Чорні очки як терен», «Вже сонце низенько», «Не та ружа, що за садом», «Якби я мала крила орлині», «Черевички», «Закохана», «Місяць на небі».

Була і музична весела сценка на пісню «На дорозі крик і шум», в якій кума радо зустрічала свого кума. Викликала усмішки на обличчі і жартівлива пісня у виконанні Наталії Мельник «Колись в мене була хлопців рота».
Координаторка клубу Тетяна Сулейманова підготувала інформаційну частину концерту, підібравши цікаві вислови видатних українців про нашу пісню.

Так незчулися академісти, як промайнув час їхньої дружньої зустрічі. З гарним настроєм вирушили додому. До того ж отримали домашнє завдання: подумати, на які екскурсії бажають піти чи поїхати цього року, які б хотіли провести заходи та на які теми. Так що плани є, робота клубу кипить. Чекаємо на нові цікаві зустрічі.
Фоторепортаж "Українська пісня - джерело натхнення і творчості"







