Мені здається, що навіть дорослими ми пам’ятаємо своїх перших ляльок. У когось це були досить простецькі іграшки, комусь привозили в подарунок із радянського універмагу, хтось полюбляв м’які іграшки. Але вони були наші, найулюбленіші... Коли готувався план заходів клубу «Серпанок» на весну цього року, на шляху траплялися різні перешкоди, тоді й згадалося про обереги......
Читати повністю...










