Члени клубу «Золота осінь», зібравшись на своє чергове засідання, вели розмову цього разу на тему, яка болить кожному, хто прагне щастя й долі нашій змученій державі-страдниці. Говорили жінки про Майдан, Небесну сотню, про майбутнє України. Запалили символічні свічки на знак вшанування пам’яті про загиблих – і полилися спогади про відвідування протистоянь на вулицях Грушевського та Інститутській. Читали вірші, які змінювалися не менш болючими прозовими рядками… Насамкінець – хвилина мовчання…...
Читати повністю...










