Напередодні нового, 2014 року, правління Благодійного фонду, розглянувши заяву від членів громадської організації «Вікторія», яка згуртовує онкохворих жінок міста, прийняло рішення про створення 33-го клубу Академії пенсіонерів на базі цього об’єднання. Отож відкриття клубу відбулося 27 грудня ще 2013 року....
Читати повністю...










